12.10.2015 87 Views

Швейцарська компанія "Асiно Фарма" придбала українського виробника ліків "Фарма Старт"

Швейцарська компанія "Асiно Фарма" придбала українського виробника ліків "Фарма Старт"

Попри кризову ситуацію вітчизняний фармацевтичний ринок залишається вкрай привабливим для інвесторів. Це підтвердив один з європейських фармацевтичних виробників – швейцарська компанія «Асіно Фарма», яка нещодавно придбала київського виробника ліків «Фарма Старт».

Придбання компанії «Фарма Старт» відповідає стратегії «Асіно Фарма» — розвиток бізнесу шляхом виходу на високопотенційні ринки країн СНД, а також на деякі ринки Близького Сходу, Африки та Латинської Америки. Інтеграція з «Фарма Старт» дозволяє «Асіно Фарма» увійти на другий за величиною ринок в регіоні СНД.

Незважаючи на нестабільну політичну та економічну ситуацію в Україні, фармацевтичний ринок має добрий потенціал зростання. Місцеві компанії-виробники ліків отримали певну перевагу, оскільки вони менше залежать від коливань курсу валют, ніж імпортери, і здатні забезпечити більш доступну ціну на лікарські засоби.

Придбання компанії «Фарма Старт» позитивно вплине на продажі, прибуток та операційну маржу Асіно.

You might also like

В Украине хотят поднять плату за вылов рыбы в несколько раз

Госрыбагентство предлагает поднять ежеквартальный сбор за фактический вылов водных биоресурсов для специальных пользователей водных биоресурсов не менее чем в 2,5 раза.

Фирташ может не платить

Азотные предприятия ЧАО «Северодонецкое объединение «Азот» и ПАО «Концерн «Стирол» Дмитрия Фирташа на востоке Украины еще осенью получили каникулы по погашению задолженности за газ перед ДК «Газ Украины» до завершения

Производитель Хортицы купил завод в России — СМИ

Украинская компания Global Spirits якобы стала владельцем уже второго российского предприятия.